FAZ Aydınlatma

Hakkında


Faz Aydınlatma Konusunda uzman kadrosuyla, yaptığı yenilikçi,müşteri odaklı ürünler ve yüksek hizmet kalitesi sayesinde, pazar payını sürekli arttırmaktadır. Yenilikçi ve samimi hizmet politikasıyla kalitesinden ödün vermeyen firmamız, müsterilerinin memnuniyetini hep ön planda tutmuştur ve tutmayada devam edecektir.

Faz Elektrik ve Aydınlatma olarak en kaliteli hizmet politikamızı sunmayı ilke edinmiş bulunuyoruz. Bu amaç doğrultusunda sürekli gelişen teknolojiyi dünya ile aynı anda siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

  • Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğu için, alışveriş sonrası yaşanan sorunları anında çözüme kavuştururken, alışveriş öncesinde ise müşterilerimizin aydınlatma ürününü veya aksesuarları aldıkları ortama uyumlarını görebilmelerini sağlamak amacı ile uygulamalar geliştirdik.
  • Evinize şıklık ve farklılık katarak mekanlarınızı aydınlatan firmamız Faz Aydınlatma, gerek hizmet kalitesi gerek teknik servis hizmeti gerekse satış sonrası müşteri memnuniyeti takibi ile bulunduğu bölgenin önemli bir markası haline getirdik.
  • Tüm çalışma sistemimizi, en kaliteli ürünü en uygun maliyette sunmak, müşteri taleplerini zamanında karşılamak ve böylece müşteri memnuniyetini sağlamak üzerine kurduk.

Vizyonumuz

Değişen dünyaya ayak uydurarak ve teknoloji desteğini kullanarak müşteri memnuniyetine odaklanan hizmet sunmak.


Misyonumuz

Ürün ve hizmetlerimizdeki çeşitlilik ve yüksek kalite ile her türlü elektrik taahhüt konularında en fazla ve en doğru ürünü en iyi fiyatla teslim ederek ve karlılığımızı arttırarak büyümek.

FAZ Aydınlatma

Kalite Politikası


Faz Aydınlatma, Toplam Kalite Yönetimi anlayışıyla, müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılayacak, ürün ve hizmet sunmayı, sürekli gelişme bilincinde dinamik yapısıyla, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayabilmeyi ana hedef olarak belirlemiştir

Maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımızı arttırmak, geleceğimizi güven altına almak, tedarikçilerimizle karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak sağlanabilir. Bu bağlamda amacımız bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekildesağlamak üzere Toplam Kalite Yönetimini yaşam şekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir.

  • Ticari ahlak ve toplumsal değerleri öncelikli olarak değerlendirmek,
  • Firmayı bütün çalışanları ve bütün yönetim kadrosuyla bir takım yapmak,
  • Teknolojik gelişmelere ve yeniliklere süratle ayak uydurmak,
  • Personeli uygulamalı eğitmek ve yetişen personelin sürekliliğini sağlamak,
  • Firmanın menfaatlerinin, müşterinin memnuniyetinin sonucu olduğunun bilincinde olmak,